Xiaomi представила електровелосипед HIMO C16 з дальністю ходу 75 км

Він розвиває швидкість до 25 км/год і здатний нести до 100 кг ваги.

На краудфандингу Xiaomi представлений новий електровелосипед HIMO C16, який можна назвати сімейним. Він має два сидіння, одне з яких призначається для пасажира. Спереду передбачена зручна корзина для транспортування речей.

Загальна вантажопідйомність становить 100 кг, при цьому вага самого велосипеда – 32,5 кг. Це з урахуванням акумулятора на 12 А·год, який для підзарядки потрібно витягувати з велосипеда.

Повний запас енергії забезпечить дальність ходу 55-75 км. Двигуну можна допомагати педалями, а можна просто скласти ноги на невелику підставку і насолоджуватися дорогою. Максимальна швидкість пересування – 25 км/год.

Контролювати швидкість і заряд батареї можна за допомогою міні-дисплея на кермі. Там же відображається пройдену відстань і присутні кнопки для включення ліхтарів.

Колеса у велосипеда 16-дюймові, гальма передбачені як спереду, так і ззаду. Виробник запевняє, що вся гальмівна система не потребуватиме ніякого обслуговування.

В рамках краудфандінговой компанії замовити HIMO C16 можна буде за 1999 юанів (≈7150 грн). На вибір три кольори: білий, сірий і хакі.


Не пропустіть