Xiaomi планує випустити нові варіанти Redmi 9A

Компанія Xiaomi планує випустити нові варіанти смартфона Redmi 9A в Китаї вже найближчим часом. Смартфон буде доступним у двох нових версіях – з 4 ГБ оперативної пам’яті та 128 ГБ внутрішньої пам’яті, а також з 6 ГБ оперативної пам’яті та 128 ГБ внутрішньої пам’яті. На даний момент смартфон доступний лише у варіантах лише з 2 ГБ оперативної та 32 ГБ внутрішньої і з 4 ГБ оперативної та 64 ГБ внутрішньої пам’яті.

Нагадаємо, що смартфон працює на бюджетному чіпсеті MediaTek Helio G25, оснащений IPS-дисплеєм з роздільною здатністю HD+ та краплеподібним вирізом під фронтальну камеру на 5 МП, основною камерою на 13 МП та акумулятором об’ємом 5000 мАг. Видання 91mobiles також розкрило інформацію про ще один продукт, який буде презентований разом з новими версіями Redmi 9A. Нові версії смартфона повинні показати вже другого вересня, а поступити у продаж він має через два дні після презентації.

Крім нових версій Redmi 9A, компанія планує також випустити новий саундбар Mi TV Speaker Cinema Edition. Поки невідомо, чи стане він логічним продовженням Mi Soundbar, який дебютував минулого року, але на даний момент про цей продукт відомо не так багато, тому судити поки важко.

Джерело 91mobiles

Не пропустіть