Xiaomi оновила топові кросівки Mijia Sneaker 3: що нового?

Китайський технологічний гігант представив світу третю версію своїх спортивних кросівок, і їх уже можна придбати в інтернет-магазинах

Xiaomi випустила Mijia Sports Shoes 3 – третє покоління свого розумного спортивного взуття. Кросівки вже доступні до замовлення на AliExpress.

Дизайн новинки дуже схожий на Sports Shoes 2, котрі були запущені ще в минулому році. Компанія внесла поліпшення в технологію Uni-Mounding, використовувану при виготовленні підошви, і у нових кросівок вона складається з 6 шарів різних матеріалів, з’єднаних разом. Між ними для кращого кріплення знаходиться тонка поліуретанова плівка, через що взуття в цілому виглядає набагато акуратнішим.

Крім естетичних моментів, в цьому є і практична користь – Uni-Mounding 2.0 забезпечує кращу підтримку і фіксацію для ніг. Крім цього, різноманітність використовуваних матеріалів робить Mijia Sports Shoes 3 дійсно універсальним взуттям для багатьох видів спорту.

У передній частині кросівок використовується особливий матеріал для поліпшеної підтримки ступні під час занять спортом, а на задній стороні кросівок використовується прошарок FREE FORCE, який забезпечує амортизацію.

Щоб нова версія Mijia Sports Shoes ще краще сиділа на нозі, Xiaomi повністю оновила систему «риб’ячого скелета», використовувану всередині кросівок. Тепер вони ще щільніше облягають ногу завдяки спеціальному термополіуретану. Крім того, верхня частина Mijia Sports Shoes 3 виготовлена з використанням тривимірного безшовного процесу в’язання. Це зводить до мінімуму дискомфорт під час активності. Матеріал дуже міцний, так що ви можете кинути кросівки в пральну машину, не побоюючись їх пошкодження.

Новинка вже доступна в чорному, чорно-червоному і світло-сірому кольорах, доступні розміри зараз — від 39 до 44. Ціна Mijia Sports Shoes 3 в Китаї склала 200 юанів.


Не пропустіть