Xiaomi оголосила дату виходу електромобіля SU7 на ринок

Xiaomi дебютувала зі своїм першим електромобілем, SU7, у грудні минулого року. Хоча компанія вже тоді представила особливості та специфікації автомобіля, продажі ще не розпочалися, і Xiaomi також не поділилася деталями щодо ціни. Однак, схоже, нам не доведеться довго чекати, щоб дізнатися про це.

Сьогодні Xiaomi офіційно оголосила, що запустить Xiaomi SU7 в Китаї 28 березня. Компанія зробила цю заяву через пост на Weibo, де також повідомила, що зацікавлені покупці матимуть можливість випробувати Xiaomi SU7, починаючи з 25 березня.

У Китаї вже розпочався прийом замовлень на автомобіль, в якому беруть участь 59 магазинів у 29 китайських містах.

Xiaomi SU7 – це купе С-сегменту зі спортивним дизайном, що випускається у двох варіантах – звичайній версії та версії Max.

Max, як випливає з назви, має всі найсучасніші функції, які можна очікувати від сучасного електромобіля. Він має двомоторну систему повного приводу, яка дозволяє автомобілю розганятися з 0-100 км/год всього за 2,78 секунди. Його максимальна швидкість також вражає – 265 км/год.

Це не означає, що звичайна версія є менш привабливою. Вона має одномоторний задній привід і розганяється до 100 км/год за 5,28 секунди.

Усередині “розумний кокпіт” Xiaomi оснащений п’ятиекранною системою, що працює на базі чіпа Snapdragon 8295. SU7 також має 16,1-дюймовий основний екран з роздільною здатністю 3K і підтримкою CarPlay та AirPlay.

Інтер’єр оформлений спортивними шкіряними сидіннями Nappa, зовнішнім освітленням і великим скляним дахом площею 5,35 квадратних метрів. Він також досить добре оснащений аудіосистемою на 25 динаміків з підтримкою Dolby Atmos.

Автомобіль також може безперешкодно взаємодіяти з домашніми IoT-пристроями Xiaomi завдяки підтримці HperOS.

Джерело GIZMOCHINA

Не пропустіть