Xiaomi Mi Pad 5 отримає фішку від гнучкого Mi Mix Fold

У Мережі ще раніше з’явилася інформація дані про перший флагманський планшет Xiaomi, який отримає назву Xiaomi Mi Pad 5. Модель повинна бути випущена одразу після Xiaomi Mi Mix Fold, який поступить у продаж 16 квітня. Зараз стали відомі характеристики Xiaomi Mi Pad та фішка, яку він отримає від флагманського гнучкого Mi Mix Fold.

Очікується, що Xiaomi Mi Pad 5 буде мати флагманський чіпсет Qualcomm Snapdragon 800-ї серії (скоріш за все, Snapdragon 870 або Snapdragon 888), або MediaTek Dimensity 1200 (в залежності від версії). Крім цього, відомо, що у планшета буде спеціальна версія оболонки MIUI з адаптацією контенту під великий екран. Це той самий інтерфейс, який вже реалізований для великого основного дисплея Xiaomi Mi Mix Fold.

У цьому режимі інтерфейс операційної системи нагадує стандартний десктопний – є центр управління, меню “Пуск”, можна перетягувати контент з одного додатку в інший та є багато іншого. Загалом ця версія MIUI дуже нагадує як по дизайну, так і по можливостях iPad OS від Apple. Крім цього, у цієї ОС буде підтримка стилуса.

Очікується, що Xiaomi Mi Pad отримає IPS-дисплей з роздільною здатністю 2К та частотою оновлення 120 Гц. Очікується, що дисплей у Xiaomi Mi Pad 5 матиме кращу якість та швидкість оновлення, ніж актуальні моделі Apple iPad. Крім цього, Xiaomi Mi Pad (який працюватиме на MediaTek Dimensity 1200), та Xiaomi Mi Pad 5 Pro (працюватиме на Snapdragon 870).


Не пропустіть