Xiaomi Mi Pad 5 отримає 11-дюймовий дисплей з високою частотою оновлення

Останні планшети Xiaomi (Mi Pad 4, Mi Pad 4 Plus) були випущені в 2018 році. Вважалося, що компанія вирішила вийти з цього сегменту пристроїв. Однак схоже, що це не так. Китайські джерела опублікували подробиці про новий планшет Xiaomi Mi Pad 5.

За словами популярного китайського тіпстера Digital Chat Station, майбутній Xiaomi Mi Pad 5 буде оснащений 11-дюймовим дисплеєм з високою частотою оновлення. Для порівняння, Mi Pad 4 і Mi Pad 4 Plus 2018 мали 8-дюймовий і 10,1-дюймовий дисплеї зі стандартною частотою оновлення 60 Гц.

Очікується, що Xiaomi Mi Pad 5 буде оснащений 11-дюймовим екраном з високою частотою оновлення зображення. Джерело акцентує увагу на тому, що екран в Xiaomi Mi Pad 5 за якістю і швидкістю оновлення буде кращий, ніж існуючі планшети Apple iPad. Крім того, інсайдер стверджує, що майбутній планшет Xiaomi також буде підтримувати Xiaomi Device Control.

Раніше повідомлялося, що Mi Pad 5 буде орієнтований на преміальний сегмент. Пристрій отримає якісний екран роздільною здатністю 2K і металевий корпус. Він також буде оснащений боковим сканером відбитків пальців.

Чи буде Mi Pad 5 представлений на заході, який відбудеться 29 березня та на якому будуть представлені Mi 11 Lite 5G, Mi 11 Pro і Mi 11 Ultra, неясно.

Джерело Gizmochina

Не пропустіть