Xiaomi Mi Note 10: з’явилися нові дані про наступний флагман компанії

Вже ні для кого не секрет, що Xiaomi готує новий флагман серії Note – Xiaomi Mi Note 10. Сьогодні на просторах китайської соціальної мережі з’явилися рендери смартфона, пише pingvin.pro. Судячи із зображень, пристрій матиме оновлений дизайн, що в принципі було очікувано. От тільки, якщо вони правдиві, то дизайн вийшов не дуже флагманський.

З відомих на сьогодні даних, смартфону приписують неанонсований чип Qualcomm Snapdragon 865. Його, як і сам Xiaomi Mi Note 10, мають представити наступного року. Оскільки 2020 рік буде багатим на смартфони з 5G, цей також не омине новітній тренд. Очікується дві модифікації пам’яті – 8/128 Гб та 12/512 Гб. На рендерах, фронтальна камера розміщена в отворі дисплея, а сенсор зображення має бути 20 Мп. Тилова камера отримає три сенсори, головний з яких може бути або 64 Мп або 108 Мп.

Сама Xiaomi не надто жваво розказує про новий пристрій. Але до кінця року має з’явитися більше деталей. Презентація смартфона очікується у першій половині 2020 року. Хтозна, можливо десятий флагман презентують на десяту річницю компанії?


Не пропустіть