Xiaomi Mi Mix 4 отримає висувну фронтальну камеру

Індійському порталу 91mobiles вдалося роздобути ескізи майбутнього дизайнерського смартфона Xiaomi. На ескізах низької якості, розміщених в мережі, імовірно, зображений майбутній смартфон Xiaomi Mi Mix 4.

За ескізом лицьового боку зрозуміло, що фронтальна камера смартфона буде розташована в висувному модулі. На тильній стороні пристрою розташовані чотири модулі камери. За попередніми даними, в якості основного модуля камери Mi Mix 4 буде використаний 108-ми мегапіксельний сенсор Samsung GW1 з технологією ISOCELL PLUS.

Кнопки живлення і регулювання гучності розташовані на правому торці пристрою, на лівому торці знаходиться лоток для SIM-карт. Внизу розташувалися роз’єм USB Typе-С, решітка динаміка і отвір мікрофону.

Відомо, що базова модифікація Xiaomi Mi Mix 4 отримає 6 Гб оперативної і 128 Гб внутрішньої пам’яті, про інші модифікації даних немає. Ціна дизайнерського гаджета складе приблизно 810 доларів США.

Крім основної версії, буде представлена 5G-версія смартфона. Очікується, що обидва смартфони представлять вже 30 серпня, але офіційного підтвердження ця інформація не отримала.


Не пропустіть