Xiaomi Mi 11 Pro отримає флагманський дисплей

У Мережі з’явилися дані про те, що у останній бета-версії MIUI 12 є згадки про деякі фішки, яких раніше не було у дисплеїв смартфонів Xiaomi. У першу чергу мова йде про MEMC та перекодування SDR в HDR, а також смарт-масштабування, яке працює на базі машинного навчання. Також нам стало відомо, що тепер MIUI 12 на базі операційної системи Android 11 має підтримку роздільної здатності QuadHD+ (3200 х 1440 пікселів).

Також там вказано, що при такій роздільній здатності енергоспоживання дисплея буде значно вищим, а також буде можливість перейти на більш звичну роздільну здатність FullHD+ (2400 x 1080 пікселів). На даний момент у жодного смартфона компанії Xiaomi немає роздільної здатності 3200 х 1440 пікселів, тому слід очікувати його появи у Xiaomi Mi 11, або, як мінімум, його Pro-версії. Крім цього, смартфон повинен підтримувати частоту оновлення не менше 120 Гц.

Нагадаємо, що Xiaomi Mi 11 мають презентувати вже у січні наступного року – моделі повинні стати першими китайськими смартфонами на базі поки не анонсованого флагманського чіпсета Qualcomm Snapdragon 875, який має бути презентований вже наступного місяця. Нагадаємо, що представники компанії Xiaomi будуть присутні на Qualcomm Tech Summit 2020, на якому й мають показати флагманський Snapdragon 875, тому варто очікувати його появи в числі перших саме на смартфоні Xiaomi.

Не пропустіть