Xiaomi MI 11 Lite 5G стане першою моделлю на Snapdragon 780GG

Компанія Xiaomi опублікувала офіційний тизер свого нового субфлагманського смартфона Xiaomi Mi 11 Lite 5G. На зображенні демонструється модель з тонким корпусом та субфлагманським чіпсетом Qualcomm Snapdragon 780G. Нагадаємо, що це другий після Snapdragon 888 чіпсет, який включає одне потужне, три продуктивні та чотири енергоефективні.

Потужність Qualcomm Snapdragon 780G справді непогана. Згідно з офіційними даними, в плані процесорної потужності чіпсет на 45 відсотків потужніший за попередника, а в плані графічної продуктивності – на 50 відсотків потужніший. В цілому модель повинна повторити успіх Snapdragon 750G, але у більш дорогих смартфонах.

З інших фішок слід звернути увагу на підтримку вбудованого модема для підтримки роботи в мережах п’ятого покоління. Крім цього, модель буде оснащена процесором обробки зображень Spectra 570, який дозволяє робити до трьох фотографій одночасно. Крім цього, у чіпсета будуть оновлюватися драйвери графічного процесора та фішки Snapdragon Elite Gaming.

Xiaomi Mi 11 Lite отримає AMOLED-дисплей з роздільною здатністю Full HD+, оперативну пам’ять LPDDR4X та флеш-пам’ять UFS 3.1. За автономність відповідальний акумулятор об’ємом 4250 мАг. На задній панелі встановлена основна камера 64 МП + 16 МП + 8 МП + 5 МП.


Не пропустіть