Xiaomi готує смартфон з камерою 200 МП

Вже досить давно відомо, що компанія Motorola готує до виходу смартфон, що отримає основний сенсор камери з роздільною здатністю 200 МП. Також відомо, що готується ще одна модель з такою камерою, що матиме чіпсет Qualcomm Snapdragon 8+ Gen 1, отримає дисплей з роздільною здатністю 120 Гц та акумулятор об’ємом 5000 мАг.

Зараз у Мережі з’явилася інсайдерська інформація про те, що мова про новий флагманський смартфон Xiaomi – Redmi K50S Pro. Він отримає один з двох сенсорів Samsung: ISOCELL HP1 або ISOCELL HP3. У обох роздільна здатність складає 200 МП, але є різниця у розмірі пікселя та оптичному форматі – 1/1.22” і 0.64 мікрометра та 1/1.4” та 0.56 мікрометра, відповідно (з піксель-біннінгом 4-в-1).

У новому флагмані Motorola буде використовуватися більший сенсор, Samsung HP1. Слід розуміти, що навіть при піксель-біннінгу 4-в-1 роздільна здатність кадру на виході дуже висока – 50 МП. Поки невідомо, який саме сенсор буде використовувати у своєму флагмані Xiaomi, але враховуючи, що він отримає преміальний чіпсет Qualcomm Snapdragon 8+ Gen 1, ймовірно, мова такий про більший сенсор.

Крім цього, ймовірний варіант, при якому компанія Leica також випустить свій фотофлагман 2022 року з сенсором 200 МП. Щоправда, поки подробиць немає, і такий сценарій не можна назвати дуже імовірним, оскільки зараз Leica дуже активно просуває флагман Xiaomi 12S Ultra, створений у співпраці Xiaomi та Leica, як основний фотофлагман на ринку Android-смартфонів.

Джерело GSMArena

Не пропустіть