Xiaomi готує до виходу крутий бюджетник Redmi Note 8 (Фото)

Найближчим часом від Xiaomi очікують відразу кілька пристроїв: це і ігровий Black Shark 2 Pro, і новий флагман компанії Mi Mix 3S з підтримкою 5G-мереж, і дещо від Redmi. І якщо про перші два пристрої сказано досить багато, то що ж такого компанія планує представити в прийдешньому Redmi?

Почнемо з того, що глава Redmi Лю Вейбінг опублікував нове повідомлення на своїй сторінці в китайській соціальній мережі Weibo. І хоч нічого особливого віце-президент Xiaomi там не розповів, але використання девізу підрозділу Redmi “Завжди вір, що хороші речі трапляються” фанати інтерпретували як жирний натяк на швидкий випуск нової моделі. І швидше за все новою моделлю стане продовження відомого хіта початку цього року Redmi Note 7.

З огляду на те, що смартфон став першим пристроєм від Xiaomi з 48 Мп камерою, цілком логічно, що пристрій з 64 Мп модулем виявиться наступною номерною моделлю в лінійці Redmi Note. Нагадаємо, що Лю Вейбінг вже встиг продемонструвати знімок, зроблений за допомогою пристрою компанії з настільки високою роздільною здатністю основної камери. Всього датчиків в основній камері Redmi Note 8 буде чотири.

На жаль, ні про дату анонса, ні про терміни виходу смартфона немає ніякої інформації.


Не пропустіть