Xiaomi Civi 4 Pro: розкрито дизайн, основні характеристики та офіційну дату виходу

Xiaomi Civi 4 Pro надійде в продаж 21 березня, про що компанія оголосила сьогодні. У серії постів Xiaomi підтвердила, що чипсет телефону – Snapdragon 8s Gen 3, а потрійна камера на задній панелі буде вдосконалена компанією Leica.

Civi 4 Pro буде доступний у чотирьох кольорах. Задня панель зеленого кольору, кольору героя, матиме скляну та шкіряну частини, стильно відокремлені одна від одної.

Згідно з тизером на Weibo, новий телефон Civi буде зосереджений на продуктивності, фотографіях та дизайні. Рамка буде пласкою і виготовленою з металу, а не з пластику. Телефон важитиме менше 180 грамів і матиме товщину 7,45 мм в основі – це без острівця камери, що виступає.

Поява Xiaomi Civi 4 Pro з таким потужним чипсетом – це величезний крок вперед у порівнянні з попередніми пристроями Civi, які використовували менш потужні SoC. Їхньою найпопулярнішою особливістю була подвійна фронтальна камера для любителів селфі.

Ми повинні дочекатися заходу в четвер, щоб дізнатися, за скільки продаватимуться Civi, що також встановить орієнтир для того, чого очікувати від майбутніх цін на пристрої на базі Snapdragon 8s Gen 3.

Джерело MyFixGuide

Не пропустіть