Xiaomi анонсувала лазерний проектор з підтримкою 8K. Він замінить 150-дюймовий телевізор

Його навіть можна використовувати замість смарт-колонки.

Крім нових смартфонів і ноутбука на масштабній презентації Xiaomi також показали новітній лазерний проектор Mijia. Його яскравість досягає 2 400 люмен – це дозволяє використовувати проектор вдень, не закриваючи фіранки. Він транслює зображення розміром до 150 дюймів у Full HD з відстані до 3,9 метрів і підтримує контент у 8K.

Проектор отримав технологію відображення ALPD 3.0, яка забезпечує природну передачу кольору і насичені відтінки. Пристрій автоматично затемнює занадто яскраві моменти (наприклад, спалахи після темних сцен) для захисту очей користувача. Крім того, система частково блокує синє світло – знову ж таки, для турботи про ваш зір.

Новинка отримала систему з двох 1,75-дюймових динаміків по 10 Вт. Навіть коли проектор вимкнено, пристрій можна використовувати у якості смарт-колонки.

Для підключення є 2 порти HDMI, два USB 2.0 і по одному S / PDIF, Ethernet і аудіо вихід. Звісно, дротове підключення до інтернету не обов’язкове: тут є Wi-Fi і синхронізація з системою розумного будинку Mijia / Mi Home. Підключитися до телефону або іншого джерела можна натисненням однієї кнопки, установка додаткових програм не потрібна.

Проектор оцінили у ¥ 5 999. У Китаї він надійде у продаж 12 грудня, і незабаром після цього повинен з’явитися на міжнародних платформах.


Не пропустіть