Xiaomi 15 Ultra та 15 Pro можуть отримати ультразвуковий сканер відбитків пальців під дисплеєм

У листопаді в Китаї компанія Xiaomi представила смартфони Xiaomi 14 і 14 Pro, і очікується, що бренд представить 14 Ultra в кінці цього місяця на китайському ринку. Поки серія Xiaomi 14 ще не вийшла на світовий ринок, чутки почали говорити про лінійку Xiaomi 15. Новий витік розкрив деякі подробиці про тип дактилоскопічного датчика, який можна буде побачити на смартфонах серії Xiaomi 15.

Згідно з витоком китайського інформатора Smart Pikachu, Xiaomi 15 Pro і Xiaomi 15 Ultra будуть оснащені ультразвуковим сканером відбитків пальців під дисплеєм. Немає ясності щодо того, чи буде він у Xiaomi 15, що дозволяє припустити, що він може бути оснащений оптичним підекранним датчиком відбитків пальців.

Для тих, хто не знає, ультразвуковий варіант використовує звукові хвилі для створення 3D-карти відбитків пальців користувача, пропонуючи більш високий рівень точності та безпеки в порівнянні з оптичним аналогом. Ця технологія чудово працює в складних умовах, наприклад, на мокрих або брудних пальцях, оскільки вона здатна проникати крізь дефекти поверхні.

З іншого боку, оптичні датчики створюють 2D-зображення відбитків пальців за допомогою світла, що робить їх загалом швидшими, але потенційно більш вразливими до підробок. Хоча оптичні датчики досягли значних успіхів за останні роки, ультразвукові датчики, як правило, забезпечують більш надійну біометричну автентифікацію, особливо в несприятливих умовах навколишнього середовища.

Серія Galaxy S24, Find X7 Ultra та iQOO 12 Pro є одними з останніх телефонів, які оснащені ультразвуковими підекранними датчиками відбитків пальців, в той час як інші телефони, в тому числі Xiaomi 14 серії, оснащені оптичною версією.

Нещодавні повідомлення показали, що серія Xiaomi 15 буде оснащена чипсетом Snapdragon 8 Gen 4. Xiaomi 15 може бути оснащений 6,36-дюймовим OLED-дисплеєм з частотою оновлення 120 Гц і підтримкою роздільної здатності 1,5K, тоді як 15 Pro може мати більший екран із закругленими краями з роздільною здатністю 2K. Масове виробництво серії Xiaomi 15 може розпочатися у вересні цього року, що свідчить про те, що її запуск може відбутися десь у жовтні.

Джерело Smart Pikachu

Не пропустіть