Xiaomi 14 Ultra досягає швидкості мобільного інтернету 5 Гбіт/с в новітній мережі 5.5G

Китайські телекомунікаційні компанії зробили значний крок від переходу з 5G на 6G, позначивши поворотний момент впровадженням передової технології 5.5G (5G-A), що забезпечує значно вищі швидкості в мобільних мережах. Xiaomi 14 Ultra тепер отримав підтримку 5.5G, яка стала комерційно доступною в Китаї.

Кілька китайських виробників смартфонів перейшли на технологію 5.5G у співпраці з China Telecom. Серії vivo X100 Pro та OPPO Find X7 будуть оснащені підтримкою 5.5G (5G-A) з квітня 2024 року.

Тести China Mobile показали, що Xiaomi 14 Ultra досягає швидкості до 5132 Мбіт/с. Порівняно з 5G, технологія 5.5G пропонує значно кращі показники швидкості, затримки, масштабованості з’єднання та енергоефективності, а пропускна здатність мережі збільшується приблизно вдесятеро.

Хоча швидкість мобільної мережі Xiaomi 14 Ultra у 5 Гбіт/с вражає, потенціал технології 5.5G (5G-A) значно ширший. Очікується, що вона забезпечить затримку на рівні мілісекунд, а також швидкість низхідної лінії зв’язку 10 Гбіт/с і висхідної лінії зв’язку 1 Гбіт/с.

Технологія 5.5G проходить тестування на окремих моделях телефонів і обмежена певними містами Китаю, що свідчить про те, що її широке впровадження може зайняти певний час. Проте відчути такий значний приріст швидкості навіть до переходу на 6G вже приємно.

Джерело GIZMOCHINA

Не пропустіть