WiPatch – магнітний «млинець», який перетворить будь-яку зарядку на бездротову

Недорогий гаджет, сумісний з усіма популярними кабелями

На Kickstarter з’явився новий цікавий проект – невеликий магнітний адаптер WiPatch, який перетворює будь-який кабель Lightning, micro USB або USB-C на пристрій бездротової зарядки.

Для роботи магнітної зарядки на задню панель смартфона або чохол потрібно приклеїти спеціальний стікер: він складається з тонкого шару графену і сталевої пластинки. Завдяки такому кріпленню WiPatch моментально примагнічується до смартфону і міцно тримається, дозволяючи грати або дивитися відео під час зарядки. Він сумісний з усіма пристроями із підтримкою Qi-зарядки.

Це також вирішує популярну проблему більшості килимків: варто покласти телефон трохи нерівно, і вранці з’ясується, що телефон всю ніч продовжував розряджатися. З WiPatch цього можна не боятися. WiPatch видає максимальну потужність 15 Вт (але айфони обмежують потужність до 7,5 Вт).

Замовити WiPatch можна на Kickstarter. Пристрій оцінили у $ 21. В комплекті 4 стікера, отже одну зарядку можна використовувати для всіх смартфонів у будинку (або наклеїти на різні чохли). Набір з 2 адаптерів і 8 стікерів обійдеться у $ 38.

Джерело Kickstarter

Не пропустіть