Windows 11 отримує важливе оновлення: що зміниться

Після запуску Copilot Pro у січні, сьогодні корпорація Microsoft почне випускати низку оновлень, щоб зробити свого ШІ-помічника ще кориснішим у Windows 11.

Найбільшим доповненням є підтримка плагінів, яка раніше працювала з Copilot лише в інтернеті. Поки що ці зміни орієнтовані на США. Так, наприклад, ви можете підключити Copilot до OpenTable, щоб забронювати столик у вікні чату. Якщо у вас закінчилися продукти, ви можете зробити замовлення за допомогою плагіна Instacart. Microsoft заявляє, що плагіни від Kayak, Klarna і Shopify також з’являться протягом наступного місяця. Мета, звісно, полягає в тому, щоб якомога довше утримувати вас у вікні Copilot.

Microsoft навіть не хоче, щоб ви виходили з Copilot для доступу до налаштувань системи. З новим оновленням ви зможете вмикати та вимикати режим економії заряду акумулятора або переглядати профіль апаратного забезпечення вашої системи, перебуваючи у вікні чату зі штучним інтелектом.

Ви також можете попросити Copilot увімкнути живі субтитри, диктора або екранну лупу Windows 11. Він навіть може відобразити список доступних мереж Wi-Fi, до яких можна підключитися. Основним користувачам може сподобатися можливість використовувати функції Windows 11 без навігації через додаток “Параметри”, тому розширена інтеграція Copilot може стати виграшним рішенням для Microsoft у сфері юзабіліті.

Програми Windows 11, які використовують функції зі штучним інтелектом, такі як “Фото” та “Clipchamp”, також отримують деякі покращення. У програмі “Фото” з’явилася функція генеративного стирання, яка допомагає видаляти небажані об’єкти та елементи з фотографій, а в “Clipchamp” з’явиться інструмент ШІ для видалення тиші, щоб вирізати незручні моменти з відеороликів.

Microsoft заявляє, що почне розгортання цих оновлень Copilot і ШІ вже сьогодні для користувачів Windows 11 з оновленнями 22H2 (2022) і 23H2 (2023) на кінець року. Якщо ви хочете випробувати нові функції, переконайтеся, що увімкнули опцію “Отримувати найновіші оновлення, як тільки вони стануть доступними”. Компанія очікує, що більшість функцій будуть доступні, коли вона запустить додаткове попереднє оновлення без функцій безпеки в березні 2024 року.

Джерело Engadget

Не пропустіть