Microsoft покращує Windows Photos за допомогою генеративної гумки на основі штучного інтелекту

Корпорація Майкрософт анонсувала генеруючу гумку для зображень на основі штучного інтелекту, яка дає вам простий спосіб видалення небажаних елементів із фотографій.

У Windows Photos вже давно є інструмент Spot Fix, який може видаляти частини зображення замість вас, але компанія каже, що Generative erase є вдосконаленою версією цієї функції. Очевидно, цей новіший інструмент може створювати «більш плавні та реалістичні» результати, навіть якщо великі об’єкти, такі як перехожі або безлад на задньому плані, видаляються із зображення.

Якщо ви пам’ятаєте, і Google, і Samsung мають власні версії інструментів AI eraser на своїх мобільних пристроях. Раніше інструмент Google був ексклюзивно доступний на нових телефонах Pixel, доки його не розгорнули на старіших моделях.

Однак версія від Microsoft надає вам доступ до стирання фотографій на основі штучного інтелекту на настільному чи портативному комп’ютері. Вам потрібно лише запустити редактор зображень у Photos, щоб почати використовувати цю функцію. Просто виберіть параметр «Стерти», а потім за допомогою пензля створіть маску над елементами, які потрібно видалити. Ви навіть можете налаштувати розмір пензля, щоб було легше виділяти тонші або товщі об’єкти, а також ви можете вибрати виділення кількох елементів, перш ніж стерти їх усі.

Однак на даний момент доступ до Generative erase досить обмежений. Він ще не був широко випущений, і ви можете використовувати його, лише якщо ви є учасником програми Windows Insider через програму «Фотографії» на Windows 10 і Windows 11 для пристроїв Arm64.

Джерело Engadget

Не пропустіть