Windows 11 отримає велику кількість нових можливостей

Навіть не дивлячись на те, що сама Microsoft поки що не робила ніяких заяв про свою нову операційну систему для електронних пристроїв, джерела повідомляють про те, що створення такої добігає кінця, причому вже зараз відомо, на що в ній виявиться зроблена основна ключова ставка.

Так, зокрема, всі користувачі можуть розраховувати на використання ядра Windows Core, яке виявиться основою новітньої ОС. Саме воно дозволить зробити Windows 11 краще за будь-старішої платформи від цієї американської корпорації, що, поза будь-якими сумнівами, сильно порадує всіх користувачів. Найпомітнішим нововведенням виявиться зовсім інший зовнішній вигляд, який отримає не тільки оновлений дизайн, а й радикально змінений інтерфейс.

За рахунок максимально простого і зрозумілого інтерфейсу, який не буде містити в собі дивні й заплутані настройки, розібратися з новою ОС виявиться набагато легше і простіше, ніж з доступною в даний час Windows 10. Крім нового зовнішнього вигляду, що включає в себе навіть нове меню «Пуск», користувачі можуть в повній мірі розраховувати на установку всіх оновлень у фоновому автоматичному режимі без участі власника електронного пристрою.

Більше не доведеться знову і знову виконувати ненависну багатьма перезавантаження, яка відволікає від робочого процесу або виконання інших завдань. Самі апдейти для нової «вінди» виявляться більш стабільними за рахунок нової системи захисту від неполадок, завдяки чому будь-які такі стане можливим вирішити буквально в кілька натискань.

Доповнюється вся ця картина ще і тим, що новітня операційна система виявиться швидша, стабільніша, безпечніша і надійніша, ніж доступна зараз. Виходячи з цього очевидно, що Windows 11 повністю знищить Windows 10, ставши її поліпшеною в усіх відношеннях версіях, у якій будуть суцільні переваги, а от мінусів, швидше за все, не буде взагалі, хоча в таке важко повірити, коли мова йде про продукт компанії Microsoft. Очікується, що нову платформу анонсують вже в найближчі кілька місяців, а вийде вона в 2020 році, коли скачати і встановити її на свої електронні пристрої без будь-яких складнощів зможуть всі бажаючі, зробивши це безкоштовно.


Не пропустіть