Windows 11 дасть можливість завершити процес прямо з панелі задач – розкрито деталі

В операційній системі Windows є велика кількість фонових процесів, які відповідальні за роботу різних компонентів системи та стороннього програмного забезпечення. У випадку, якщо процеси зависають чи сповільнюють роботу, їх потрібно завершувати, і зараз для цього потрібен Task Manager, у якому можна завершити завдання.

У новій версії Windows 11 Build 25300 повинна з’явитись можливість завершувати процеси без необхідності заходити у Task Manager – тепер цю опцію пропонуватиме панель завдань. Так, один клік правої кнопки миші по іконці програми на панелі задач, серед інших опцій, запропонує завершити відповідний процес. Ця кнопка дублюватиме можливість завершити процес, як і в Task Manager.

Окрім цього, Windows 11 Build 25300 буде мати й ряд інших корисних оновлень. У новій версії буде покращена функція Live Caption і з’явиться підтримка кількох нових мов: у їхньому числі китайська (спрощена і традиційна), французька, німецька, італійська, японська, португальська (Бразилія), іспанська, тощо. Також у Microsoft тестують нові можливості щодо компонування вікон.

Джерело Windows Latest

Не пропустіть