Windows 10X буде призначена для слабких комп’ютерів

Як і очікувалася, Microsoft не випускатиме Windows 11, а зупиниться на 10-ій версії, доповнюючи її постійними апдейтами, так само, як і Apple чинить з Mac OS.

Стало відомо, що Microsoft готує до випуску довгоочікувану Windows 10X, яка буде призначена спеціально для слабких комп’ютерів з малим об’ємом оперативної пам’яті. Версія Release to Manufacturers (RTM) повинна вийти протягом декількох тижнів.

Судячи з недавніх скриншотів робочого столу Windows 10X, розробники Microsoft постаралися зробити Windows хоч трохи красивішою. Так само розробники зробили версію 10X простішою, щоб вона без проблем могла працювати на слабких ноутбуках. Редизайн торкнеться центру повідомлень, меню Пуск, яке позбудеться стандартних плиток, а також інших компонентів. Нарешті у Windows 10X вікна отримають закруглені кути.

Коли нову ОС можна буде завантажити і встановити на комп’ютер, невідомо, але джерело заявляє, що Windows 10X буде встановлена ​​на деякі малопотужні ноутбуки. Загалом, зовсім скоро зможемо зрозуміти, чи змогла Microsoft зробити вірний крок.


Не пропустіть