Windows 10 почне показувати температуру відеокарти

Диспетчер завдань Windows 10 стає цікавішим для геймерів. У збірці Windows Insider 18963 диспетчер почав відображати температуру графічного процесора (GPU). Це нововведення стане частиною оновлення Windows 10 20H1, публічний реліз якого очікується в травні 2020 року.

Microsoft вже додала в диспетчер задач Windows 10 з останнім оновленням можливість відображення інформації про використання GPU в процентах. До цієї статистики додасться індикатор температури.

Інформація про стан відеокарти, а також про обсяг її вільної пам’яті з’явиться у вкладці «Продуктивність». Після того, як з’явиться новий індикатор, користувачі зможуть моніторити температуру GPU без необхідності в сторонніх утиліти.

У роботі нової функції передбачені деякі обмеження, функція підтримує тільки дискретні відеокарти, стежити за температурою інтегрованих рішень не вийде. Крім цієї функції, в інсайдерській збірці були помічені такі нововведення: оновлення «Блокнота» через магазин додатків Microsoft Store, можливість перейменовувати віртуальні робочі столи і поліпшена сторінка додаткових функцій в «Налаштуваннях».


Не пропустіть