WhatsApp покращив дизайн навігаційної панелі: що змінилося

Покращена нижня навігаційна панель WhatsApp офіційно доступна для користувачів Android-версії месенджера.

Як підтвердив офіційний акаунт WhatsApp на X (раніше Twitter), оновлена навігаційна панель замінює стару верхню навігаційну панель і включає новий розділ “Спільноти”, а “Статус” тепер називається “Оновлення”. Макет складається з “Чатів”, “Оновлень”, “Спільнот” і “Дзвінків”.

Ця зміна була епізодично доступна користувачам бета-версії WhatsApp протягом останніх кількох місяців, причому інтерфейс іноді повністю зникав для тих, хто перебував у програмі попереднього перегляду. На iPhone вона була доступна довше, але порядок навігаційної панелі дещо відрізняється, і в ній відсутня спеціальна кнопка “Налаштування” – як показано вище.

WhatsApp заявляє, що нова навігаційна панель “ближче до ваших великих пальців”, а її дизайн є “легким для очей”. Він краще відповідає останнім принципам дизайну Material 3.0 і чудово виглядає на пристроях з Material You, таких як серія Google Pixel.

Враховуючи збільшений розмір сучасних смартфонів, це може значно полегшити доступ до різних розділів WhatsApp, щоб зробити те, що вам потрібно. Якщо ви користуєтеся WhatsApp, оновлена нижня панель навігації повинна бути запущена прямо зараз. Це спостерігається на багатьох пристроях з версією 2.24.725 і навіть старішими версіями.

Джерело 9to5google

Не пропустіть