WhatsApp отримав довгоочікувану нову функцію

Як стало відомо від офіційного джерела, лічені години назад для завантаження і установки всім бажаючим стала доступна версія месенджера WhatsApp для Android під номером 2.19.221. Вона вийшла у вигляді тестової збірки, тоді як в фінальному вигляді нововведення, швидше за все, впровадять в сервіс тільки у вересні, а можливо і пізніше. Мова йде про спеціальну нову функції, яка дозволяє включити захист всіх особистих даних не тільки за допомогою звичайного пароля, але ще і відбитка пальця. У такому випадку, якщо активувати такий захист, при кожному запуску мессенджера потрібно сканувати палець, щоб таким чином виключити ймовірність потрапляння листування в руки сторонніх людей.

Поява нового способу захисту, поза будь-якими сумнівами, сильно порадує всіх користувачів, які досить відповідально підходять до своєї власної безпеки в інформаційному просторі. Включити захист за допомогою відбитка можна в налаштуваннях. Для цього потрібно відкрити такий розділ, а потім пройти по шляху «Рахунок» – «Конфіденційність» – «Відбиток пальця». Можна також включити автоматичне блокування сервісу в разі, якщо він знаходиться в занедбаному стані в фоновому режимі, і при цьому не використовується довше визначеного періоду часу.

Нововведення особливо має припасти до смаку всім тим, хто не використовує звичайний пароль для доступу до телефону. Тепер всі такі можуть без зайвих складнощів захистити свої особисті дані в WhatsApp, якщо раптом мобільний пристрій потрапить в руки третіх осіб. Подібним чином вдасться уникнути витоку своїх персональних даних. У майбутньому розробники обіцяють додати в свій сервіс і інші нові функції, які зроблять спілкування безпечнішим. Так, за чутками, в сервіс додадуть можливість створювати такі чати, вміст яких видаляється автоматично через певний період часу.

Джерело itechua.com

Не пропустіть