Вже з цього літа Samsung почне стягувати по $16 з власників серії Galaxy S24: за що саме та чи можна відмовитись

Користувачі Samsung Galaxy S24 можуть незабаром зіткнутися зі стягненням плати за певні функції штучного інтелекту, оскільки, як повідомляється, авторизовані магазини Samsung в Китаї отримали повідомлення про це. У повідомленні зазначається, що функції штучного інтелекту у співпраці з WPS почнуть стягувати плату після 30 липня 2024 року.

Користувачі, які придбають Galaxy S24 до цієї дати та зареєструються в WPS, зможуть безплатно скористатися 180 правами ШІ WPS, дійсними протягом семи днів. Однак після 30 липня користувачам потрібно буде оформити підписку, щоб продовжувати користуватися цими функціями ШІ, з варіантами цін від 118 юанів (~16 доларів США) на рік до 15 юанів (~2 долари США) на місяць за безперервну щомісячну підписку.

Співпраця між Samsung і WPS у сфері ШІ-функцій призвела до появи цієї нової моделі тарифікації, що сигналізує про зміну способу монетизації цих функцій. Примітно, що інші партнерства з Meitu і Baidu не отримували подібних сповіщень про нарахування, що свідчить про вибірковий підхід до впровадження плати. Крім того, деякі функції ШІ, що не залежать від сторонніх додатків, не зазнали змін, що свідчить про нюансований підхід до стягнення плати з користувачів за послуги ШІ. Однак і Samsung, і WPS нічого не розповіли про політику стягнення плати, коли їх запитали про повідомлення про стягнення плати.

Функції штучного інтелекту серії Samsung Galaxy S24, призначені для покращення користувацького досвіду, включають в себе функції введення, перекладу, запису, нотаток і камери, керовані штучним інтелектом. Більшість із цих функцій ШІ в Китаї надають вітчизняні виробники, такі як Baidu, що сприяє створенню індивідуального досвіду для ринку. Наприклад, китайська мовна модель Wenxin від Baidu пропонує розширені функції дзвінків і перекладу, інтелектуальне підбиття підсумків та інноваційні можливості пошуку за допомогою взаємодії з жестами.

Крім того, компанія Samsung представила нещодавно оновлену функцію Note Assist для Samsung Notes, що підвищує продуктивність і зручність для користувачів. Ця функція дозволяє перекладати вміст, уточнювати, узагальнювати та інтелектуально набирати текст. Крім того, в ШІ на стороні пристрою інтегровані функції транскрипції мови в текст у реальному часі, багатомовного перекладу та диференціації мовців, що полегшує ефективне спілкування та організацію роботи. Основні функції штучного інтелекту Galaxy, такі як Live Translate, ще не вступили в еру сервісів штучного інтелекту на основі підписки. Вже найближчим часом стане відомо, чи вирішить Samsung стягувати плату за серверні функції штучного інтелекту Galaxy AI в якийсь момент у майбутньому.

Джерело GIZMOCHINA

Не пропустіть