Вже найближчим часом Sony має випустити перший у світі повнокадровий об’єктив з безпрецедентним поєднанням функцій

Згідно з останніми чутками, компанія Sony готується випустити революційний “суперстандартний” зум-об’єктив FE 24-70mm F2 GM. Цей об’єктив може похвалитися безпрецедентним поєднанням функцій, що стане першим в історії фотографії. ЗМІ прогнозують його випуск протягом наступних кількох місяців, а ціна перевищить 3000 доларів США, що ставить його в один ряд з іншим дорогим фотообладнанням.

За чутками, об’єктив Sony FE 24-70mm F2 GM схожий за розміром на об’єктив Canon RF 28-70mm F2. Однак він перевершує пропозицію Canon завдяки ширшій фокусній відстані, яка починається з 24 мм замість 28 мм. Цей ширший діапазон особливо заслуговує на увагу. Крім того, навіть при найширшій діафрагмі F2 обіцяється вражаюча якість зображення, що передбачає виняткову продуктивність в умовах низької освітленості та можливість досягнення красивих ефектів розмиття заднього фону (боке).

Цей об’єктив, схоже, знаменує собою початок нової серії об’єктивів з надвеликою світлосилою від Sony. Завдяки об’єктиву FE 24-70mm F2 GM, що прокладає шлях, ентузіасти фотографії можуть розраховувати на появу в майбутньому ще більшої кількості таких високоефективних об’єктивів.

Джерело IThome

Не пропустіть