Вивчати анатомію тепер можна прямо в пошуковику Google

У 2019 компанія Google вбудувала в пошуковик можливість відображення 3D-об’єктів у режимі доповненої реальності. Тепер в цю ж систему додані інтерактивні анатомічні моделі.

Цей проект був створений Google у співпраці з компанією Biodigital, яка створює цифрові інструменти для вивчення біології та анатомії. Візуалізація людського тіла і внутрішніх органів тепер доступна безпосередньо в пошуковику Google за відповідними пошуковими запитами на мобільному пристрої.

Компанія Google підкреслює, інтерактивне зображення в пошуковику набагато більш наочно демонструє будову людського тіла, ніж це зроблено в класичних підручниках. Наприклад, можна подивитися, як взаємопов’язані різні органи і наочно побачити, як з’єднуються кістки і працює система кровообігу.

У пошуковій системі Google з’явився ще кілька тривимірних моделей, в тому числі користувачі тепрь можуть побачити в доповненій реальності скафандр Ніла Армстронга – першої людини, яка здійснила висадку на Місяці. За допомогою платформи Google Arts & Culture також можна віртуально розміщувати у своєму будинку або квартирі витвори мистецтва і археологічні знахідки.

Більш того, тепер на Android-смартфонах підтримується запис AR-відео з 3D-об’єктами. Цю зйомку можна зберегти до галереї, відправити друзям і знайомим або викласти у соцмережі.


Не пропустіть