Витік рендерів Samsung Galaxy Watch 7 Ultra демонструє заплутаний дизайн головного конкурента Apple Watch

За чутками, захід Samsung Galaxy Unpacked відбудеться на початку липня. Як завжди, очікується, що південнокорейський бренд представить нове покоління складних телефонів, смартгодинників, навушників та довгоочікувану каблучку Galaxy Ring. Зараз ми вперше побачили Samsung Galaxy Watch 7 Ultra на рендерах, якими поділився надійний інформатор Стів Хеммерстоффер (Steve Hemmerstoffer, він же onleaks). Очікується, що це буде найпопулярніша модель в серії Watch 7.

Перше, на що звертають увагу, – це унікальний, але водночас заплутаний дизайн Samsung Galaxy Watch 7 Ultra. Важко зрозуміти, чи циферблат квадратний, чи круглий. Це схоже на коло на квадратній основі. Можливо, Samsung відрізняє Watch 7 Ultra від інших моделей лінійки за допомогою нового дизайну, який відрізняється від традиційного суцільнокруглого дизайну.

Galaxy Watch 7 Ultra матиме знакові глянцеві поворотні безелі, що обертаються, з канавками замість цифр. На правій стороні смартгодинника є дві фізичні кнопки, які можна знайти на попередніх моделях Galaxy Watch. Однак між ними також є додаткова кнопка, схожа на корону. Вона може бути схожа на кнопку «Дія» на Apple Watch Ultra. З іншого боку Watch 7 Ultra має більші вирізи для решіток динаміків.

Samsung Galaxy Watch 7 Ultra має ширші ремінці, а механізм кріплення, схоже, відрізняється. На задній панелі пристрою розташовано багато датчиків круглої та квадратної форми. Підтверджено, що збережеться датчик температури. За чутками, майбутня серія Watch 7 буде оснащена функцією моніторингу рівня цукру в крові.

Samsung Galaxy Watch 7 Ultra матиме такий самий 1,5-дюймовий дисплей, як і Watch 6 Classic. Круглий екран означає, що компанії не доведеться переробляти інтерфейс майбутньої новинки, як це було б у випадку з квадратним циферблатом. Розміри Galaxy Watch 7 Ultra складають 47 x 47,4 x 16,4 мм, що більше, ніж у Watch 6 Classic. Немає сумнівів, що смартгодинник буде більш громіздким.

Схоже, що Samsung намагається потіснити Apple Watch Ultra з Galaxy Watch 7 Ultra. Ми дізнаємося більше менш ніж за два місяці.

Джерело Gizmochina

Не пропустіть