Витік чохлів для Huawei P70 демонструє незвичайний дизайн камери

Останнім часом чутки про Huawei P70 були відносно тихими, а останнє оновлення про серію P70 вийшло ще в січні, розкривши деякі ключові специфікації. Сьогодні з’явився витік інформації від популярного інсайдера Digital Chat Station, що демонструє набір чохлів, призначених для Huawei P70.

За словами джерела, ці чохли є сторонніми, і ми можемо чітко бачити змінений дизайн острівця камери серії P70. Три камери розміщені в дещо симетричному трикутнику, причому найбільше кільце, ймовірно, містить основну 50-мегапіксельну камеру, а два інших – теле- і надширококутний модулі. Горизонтальний отвір, ймовірно, зарезервований для двотонового світлодіодного спалаху або комбінації світлодіодного спалаху та лазерного автофокусу.

Згідно з попередніми чутками, основна камера, ймовірно, використовуватиме 50-мегапіксельний сенсор OmniVision OV50H зі змінною діафрагмою, тоді як надширококутна камера буде оснащена 50-мегапіксельною матрицею Sony IMX989. Телеоб’єктив також матиме роздільну здатність 50 Мп і 4-кратний оптичний зум.

Джерело IThome

Не пропустіть