Витік чохла для майбутнього iPhone SE 4 розкриває захоплюючу мову дизайну

Шанувальники Apple в захваті від четвертого покоління iPhone SE 4, яке, як очікується, принесе багато покращень. Останнім часом телефон неодноразово з’являвся в новинах. Тепер з’явився новий витік, який розкриває корпус iPhone SE 4 і показує потенційну мову дизайну смартфона. Як і передбачалось раніше, iPhone SE 4 отримає значні зміни в дизайні, і цей новий витік також підтверджує це.

Останні два покоління iPhone SE використовували корпус iPhone 8. Він мав Touch ID та олдскульний дисплей. Очікується, що тепер технологічний гігант попрощається зі старою мовою дизайну і запропонує щось сучасне для свого дешевшого телефону. Останній витік, що надійшов від користувача Weibo, підтверджує наявність сучасного дисплея.

Як ви можете бачити на витоку, корпус iPhone SE 4 має виріз, схожий на виріз iPhone 13. У вирізі розмістився Face ID, який стане першим для лінійки SE. Раніше повідомлялося, що iPhone SE 4 може бути оснащений 6,1-дюймовим дисплеєм від компанії BOE. Таким чином, дисплей буде великим оновленням у порівнянні з попереднім iPhone SE.

На задній стороні корпусу, що просочився, видно датчик одинарної камери, який супроводжується світлодіодним спалахом. Кришка корпусу показує, що датчик буде більшим, проте не буде надширококутного або інших датчиків, щоб знизити вартість. З тильного боку iPhone SE 4 нагадує iPhone XR.

На бічній стороні корпусу iPhone SE 4, що витік, ми бачимо регулятори гучності та перемикач відключення звуку. Раніше ходили чутки, що iPhone SE 4 буде оснащений кнопкою дії. Однак витік кришки телефону свідчить про протилежне. Проте дизайн iPhone SE 4 виглядає цікаво з сучасним дисплеєм. Однак залишається загадкою, чи підвищить Apple ціну на нього, адже в ньому є багато покращень.

Джерело Gizchina

Не пропустіть