Виробник аксесуарів вже продає чохли для 12,9-дюймового iPad Air, який ще не випущено

Ходить багато чуток про те, що незабаром з’являться нові iPad, враховуючи, що минуло вже понад рік з моменту останнього оновлення лінійки планшетів Apple. Оскільки, за чутками, компанія вперше представить більший iPad Air, виробники аксесуарів вже продають чохли для ще не випущеного 12,9-дюймового iPad Air.

Чохли для ще не випущеного 12,9-дюймового iPad Air

Як зазначили деякі з читачів 9to5Mac, ESR – популярний виробник аксесуарів для телефонів і планшетів – щойно запустив продаж чохлів для 12,9-дюймового iPad Air на Amazon. В описі йдеться про цей конкретний iPad як про модель 2024 року. Наразі Apple продає єдину версію iPad Air з 10,9-дюймовим екраном.

Хоча рендери, які використовуються для демонстрації чохлів, виглядають майже ідентично зображенням, що рекламують чохли для 12,9-дюймового iPad Pro, на рендері для більшого iPad Air видно менший виріз для задньої камери, оскільки iPad Air має лише один об’єктив без LiDAR-сканера.

Звичайно, сторонні аксесуари не пов’язані з Apple, але виробники зазвичай отримують інформацію про нові пристрої ще до їх запуску, щоб мати змогу створювати та продавати чохли для них. У минулому ESR також випускала чохли для нових моделей iPad за кілька тижнів до того, як їх анонсувала Apple.

Що відомо про майбутній iPad

9to5Mac вперше повідомив минулого року, що Apple працює над двома новими версіями iPad Air під кодовими назвами J507 і J537. Хоча одна з цих моделей буде виглядати майже так само, як нинішній iPad Air, інша матиме більший 12,9-дюймовий дисплей. Очікується, що нове покоління iPad Air буде працювати на чіпі M2, в той час, як M3 Apple прибереже для нового iPad Pro.

У нещодавньому звіті Росса Янга з DSCC стверджується, що Apple може використати в новому iPad Air міні-світлодіодний дисплей. Марк Гурман з Bloomberg стверджує, що Apple офіційно анонсує нові iPad Air та iPad Pro, а також оновлену клавіатуру Magic Keyboard та Apple Pencil 3 на другому тижні травня.

Джерело 9to5mac

Не пропустіть