Випущено преміальні TWS-навушники, які можна ремонтувати в домашніх умовах

За останні кілька років бездротові навушники досягли значного прогресу, але деградація батареї все ще залишається їхньою ахіллесовою п’ятою, яка через певний час зробить їх одноразовими. Компанія Fairphone прагне змінити це за допомогою своїх нових бездротових навушників Fairbuds. Другий набіг Fairphone на ринок внутрішньоканальних TWS-навушників запропонує фірмову модульну конструкцію з акцентом на легку ремонтопридатність.

Fairphone запропонує запасні частини для акумулятора навушників і силіконового кільця, що закриває відсік для акумулятора, акумулятора зарядного кейса, а також серцевину й оболонку зарядного кейса. Користувачі можуть легко замінити ключові деталі навушників Fairbuds завдяки їхній модульній конструкції, і для цього їм знадобиться лише хрестова викрутка Phillips #00 та інструмент для викручування навушників. Єдине питання, яке залишається відкритим – скільки коштуватимуть ці запчастини.

Як і всі продукти Fairphone, навушники Fairbuds виготовляються з чесних і перероблених матеріалів і не містять електронних відходів.

Інші характеристики включають 11-міліметрові драйвери з титановим покриттям, Bluetooth 5.3 та багатоточкове сполучення з двома пристроями. Fairbuds оснащені датчиками зносу для автоматичного відтворення та паузи, а також ємнісним сенсорним управлінням, яке включає регулювання гучності. Вони також мають активне шумозаглушення (ANC) і шумозаглушення навколишнього середовища (ENC) для дзвінків за допомогою шести мікрофонів, по три на кожному навушнику.

Fairbuds поставляються з акумуляторами на 45 мАг всередині кожного навушника та елементом на 500 мАг у зарядному кейсі. Час автономної роботи навушників становить 6 годин, а кейс додає ще 20 годин. Навушники також мають клас захисту IP54 і працюють з додатком Fairbuds для Android та iOS Fairbuds з можливістю налаштування еквалайзера та ремапінгу.

Навушники Fairphone Fairbuds доступні у чорному та білому кольорах з трирічною гарантією. Ціна встановлена на рівні 149 євро/140 фунтів стерлінгів.

Джерело GSMArena

Не пропустіть