Вихід складаного iPhone опинився під загрозою

Компанія Apple щонайменше з 2017 року працює над своїм першим складним смартфоном, який багато хто очікує. Однак, нові витоки вказують, що компанія зіткнулася з проблемами виробництва.

Основна проблема полягає в тому, що інженери техногіганта ніяк не можуть досягти задовільної якості гнучких екранів. Жоден із постачальників поки що не підійшов під вимоги та характеристики панелі. Зокрема, наразі є труднощі зі складкою на середині дисплея після багаторазового складання. Не знайдена ідеальна конструкція шарніра, завдяки якій смартфон буде рівний, без опуклостей/провалів посередині. В Apple навіть розглядають використання наповнювачів у вигляді силікону або акрилату, щоб зменшити нюанс із відбиттям світла.

Через ці проблеми вихід так званого iPhone Fold відклали з 2026 на 2027 рік. Близьке до компанії коло аналітиків думає, що розкладачку можуть відкласти на невизначений термін або взагалі не випустити, оскільки “ще не з’явилися технології того рівня, який дозволив би реалізувати такий iPhone”.

Джерело Аlphabiz

Не пропустіть