Вихід нової Sony PlayStation 6 окутаний таємницями

Що можна очікувати від нової Sony PlayStation 6?

Стало відомо, що компанія Sony займається створенням найбільш потужної моделі приставки, і вона повинна стати найбільш продаваною. І це при тому, що весь світ чекає на вихід нової консолі PS5, який повинен статись наступного року. Правда, чекати на вихід нової моделі в найближчі 4-5 років не варто.

Йдеться звичайно ж про таку майбутню новинку, як Sony PlayStation 6, яка, як очікується, вийде в 2026 – 2028 роках. Відомостями про неї поділилось не якесь сумнівне джерело, а нинішній глава ігрового підрозділу PlayStation Джин Райан.

В інтерв’ю журналістам з видання Cnet він розповів про те, чим всіх покупців, швидше за все, порадує PS6. Як повідомив високопоставлений співробітник компанії з Японії, ще в 2012 році багато людей говорили, що доступна зараз у продажу приставка PlayStation 4 виявиться найбільшим провалом, тому що часи подібних пристроїв пройшли. Проте, тепер, коли з тих пір пройшло майже сім років, всі переконалися в зворотному.

Більш того, PS4 навіть побила рекорд продажів PS2, ставши тим самим найбільш продаваною ігровою приставкою в історії людства. Саме тому, як розповів Джим Райан, приставка PS5 не стане останньою в своєму класі, так як після неї на ринок вийде нова модель, а такою, що цілком собі очевидно, виявиться саме Sony PlayStation 6.

За офіційними даними, створення даної консолі ще не почалося, але вона вже існує в голові співробітників японської корпорації. Вони розмірковують про те, які особливості вона повинна отримати. Глава бренду PlayStation впевнений в тому, що попит на ігрові приставки завжди був і буде, але з плином часу може змінитися погляд людей на такі пристрої.

Саме тому, коли прийде час для випуску Sony PlayStation 6, дана консоль може виявитися гібридною, тобто здатною працювати повноцінно тільки при підключенні до інтернету. Все це буде залежати від тієї ситуації на ринку, яка складеться на момент її запуску в продаж.

Так, наприклад, PS6 цілком може виявитися найпотужнішою ігровою приставкою в світі, але при цьому забезпечити кращу якість графіки вона зможе тільки при підключенні до серверів Sony, які будуть допомагати в обробці графіки, наприклад, в роздільній здатності 8K або навіть більш високій.

Таким чином, виходячи з усієї цієї інформації, цілком собі очевидно, що приставка нового покоління на ринок гарантовано вийде, а ось те, якою вона виявиться, ніхто поки що ще не знає. Багато в чому це буде залежати від рівня розвитку технологій. Майбутнє Sony PlayStation 6 остаточно вирішиться вже в найближчі 3 – 4 роки.


Не пропустіть