Ви будете розчаровані: дослідження показало, чи дійсно швидка зарядка “вбиває” смартфони

Розвиток технології швидкої зарядки змінив спосіб заряджання наших смартфонів, запропонувавши швидкий і ефективний спосіб живлення наших пристроїв. Хоча існує занепокоєння щодо впливу швидкої зарядки на здоров’я батареї смартфона, удосконалення систем охолодження та політики інтелектуальної зарядки впроваджуються для зменшення потенційних ризиків. Про це йдеться у результатах дослідження, опублікованому на сайті Ytech.news.

Літій-іонні акумулятори, які зазвичай використовуються в смартфонах, мають обмежену кількість циклів заряджання, але сучасні пристрої розроблені з технологіями для оптимізації ефективності акумулятора та терміну служби.

Швидке заряджання, прийняте такими провідними технологічними компаніями, як Qualcomm і Apple, є ключовою функцією сучасних смартфонів, що підвищує зручність і ефективність. Попри оптимістичні ринкові прогнози щодо рішень швидкої зарядки, тривають зусилля щодо розв’язання проблем, пов’язаних із довговічністю акумулятора, наприклад, виділення тепла під час заряджання. Дослідження зосереджені на вдосконаленні методів розсіювання тепла та впровадженні інтелектуальних стратегій зарядки для збереження працездатності акумулятора.

Тому зараз вирішальну роль у підтримці довговічності акумулятора відіграє поведінка користувача. Експерти рекомендують уникати частого заряджання до 100% і зарядки на цілу ніч, щоб покращити термін служби акумулятора смартфона.

Джерело Ytech.news.

Не пропустіть