Всупереч санкціям: Qualcomm поставлятиме чипи для Huawei

Як відомо, американська влада наклала на китайського технологічного гіганта санкції – більше ні один виробник США не має права співпрацювати з Huawei. Та сьогодні, 25 вересня, американський чипмейкер Qualcomm повідомив, що він відновлює співпрацю з Huawei.

Генеральний директор Qualcomm також сказав, що ціллю компанії є довгострокова перспектива партнерства з Huawei. Раніше компанії змушені були припинити співпрацю в результаті торгової війни між США і Піднебесною.

Але пізніше генеральний директор Qualcomm Стів Моренко заявив, що співпрацю з HUAWEI відновлено.

«Кожна американська компанія певною мірою підлягає урядовому регулюванню торгівлі. Але насправді Qualcomm вже відновила поставки продукції на замовлення HUAWEI і всіляко намагається забезпечити поставки в майбутньому», – повідомив Моренко.

Зараз американські компанії повинні отримувати в уряду США спеціальну ліцензію на торгівлю з «санкційними» китайськими компаніями. За даними галузевих аналітиків, в 2018-му HUAWEI витратила близько $11 мільярдів на закупівлю комплектуючих у таких американських компаній як Qualcomm, Micron і Intel. Варто відзначити, що флагманські смартфони HUAWEI Mate 30 і Mate 30 Pro побудовані на базі власних чіпсетів компанії під назвою Kirin 990. Через санкції США пристрою також дебютували без сервісів Google – втім, це не стало проблемою для потенційних власників новинок.

Джерело gsmarena.com

Не пропустіть