Встановлено рекорд швидкості 5G

Компанії Nokia, Elisa і Qualcomm Technologies встановили рекордну швидкість 5G. Фахівцям компаній вдалося домогтися швидкості понад 8 Гб/с при передачі даних з двох пристроїв, одночасно підключених до мережі 5G mmWave.

Експеримент був проведений в місті Гельсінкі на двох пристроях в мережі оператора Elisa. Компаніям вдалося продемонструвати пікову швидкість передачі даних на рівні 4 Гб/с для кожного пристрою.

Базова станція використовувала два радіомодуля Nokia AirScale, кожен з яких використовував 800 МГц комерційного спектра міліметрового діапазону 5G на частоті 26 ГГц. Вони забезпечували можливість підключення до двох тестових пристроїв з форм-фактором 5G, оснащеним модемом-RF-системою Qualcomm Snapdragon™ X55 5G з антенними модулями Qualcomm QTM525 mmWave другого покоління. При цьому кожен пристрій досяг пікової швидкості 4 Гб/с від базової станції.

Томмі Вітт, президент глобальної бізнес-групи мобільних мереж Nokia, сказав, що це досягнення є дуже важливим, особливо зараз, коли мережеві з’єднання і комунікації набули критичного значення. Воно показує, що оператори довіряють комплексним рішенням та інноваціям Nokia в галузі надання високоякісних послуг 5G.

Джерело eenewseurope

Не пропустіть