Всі технічні характеристики Samsung Galaxy A25 стали відомі завдяки витоку промо-матеріалів

Samsung випустить Galaxy A25 вже скоро, і сьогодні всі промо-матеріали з’явилися в мережі разом із повним описом технічних характеристик. Більшість зображень служать лише для підтвердження специфікацій, які ми вже знали, але ми також дізнаємося, що в роздрібній коробці не буде зарядного пристрою.

Схоже, що зображення взяті з веб-сайту Samsung в Італії. Вони показують, що телефон матиме 50-мегапіксельну основну камеру з оптичною стабілізацією зображення, а також 8-мегапіксельну ультрашироку камеру та 2-мегапіксельний макросенсор. Попереду буде 6,5-дюймова панель Super AMOLED Infinity-U, а акумулятор ємністю 5000 мАг підтримуватиме зарядку 25 Вт.

Samsung Galaxy A25 матиме підключення до 5G і 5-нм восьмиядерний процесор. Samsung практично ніколи не розкриває чіпсети в телефоні, але ми очікуємо Exynos 1280. Це величезне оновлення в порівнянні з Galaxy A24, який використовував старіший чіп і не мав підтримки 5G.

Таблиця розмірів демонструвала трохи коротший і вужчий телефон такої ж товщини. Він теж має бути трохи легшим. Дата запуску ще невідома, але ми очікуємо незабаром оголошення, оскільки вже готові зображення для преси.

Джерело saminsider

Не пропустіть