Волонтери EPAM допомогли створювати платформу для спрощення доставки гуманітарної допомоги

У команді спеціалістів з українського підрозділу компанії EPAM вирішили допомогти при розробці платформи customs.help.gov.ua (Державна система гуманітарної допомоги). Нагадаємо, створення цієї платформи ініціював Офіс Президента України, нею передбачено контролювати весь процес поставок гуманітарної допомоги в України, завдяки чому він прогнозований і прозорий від початку і до кінця.

Платформа дозволила зробити митне оформлення гуманітарних вантажів на українському кордоні простішою і більш швидкою. Тепер реєстрація та декларація таких вантажів у онлайн-режимі займає у 2-3 разу більше часу, ніж це раніше було у випадку, коли слід було пройти всі митні процедури. Що важливо, митна система України має інтеграцію цим сервісом.

Варто зазначити, що сервіс почали використовувати ще на початку цього місяця, і пришвидшену процедуру встигли використати вже більше шестисот користувачів. Платформу допомагали розробляти 10 волонтерів з компанії EPAM, а також незалежні експерти. При створенні платформи були дотримані всі сучасні вимоги з безпекових питань.

Джерело mind.ua

Не пропустіть