Власники Vision Pro скаржаться на головний біль, проблеми з шиєю та потемніння в очах. Apple не визнає проблем

Деякі власники Apple Vision Pro стикаються з проблемами зі здоров’ям, пов’язаними з носінням гарнітури, згідно з повідомленням MarketWatch. Сайт поспілкувався з власниками Vision Pro, які, серед іншого, скаржилися на головні болі та біль у шиї.

Емілі Олман, керівник відділу маркетингу компанії Hopscotch Interactive, розповіла, що після першого використання Vision Pro у неї з’явилися два “надзвичайно темні чорні кола під очима”, що, ймовірно, було викликано вагою на щоках. Ян Бікрафт, генеральний директор консалтингової компанії Signal, розповів MarketWatch, що у нього з’явився біль біля основи черепа та у верхній частині спини.

На Reddit також з’явилися скарги на Vision Pro від користувачів, які скаржилися на постійні головні болі, напругу в очах і біль від ваги пристрою. Деяким користувачам пощастило з модифікованими ремінцями та сторонніми продуктами, а інші люди не мають жодних проблем з гарнітурою та стандартними параметрами ремінців.

Apple відмовилася коментувати скарги клієнтів, направивши MarketWatch до своїх рекомендацій для користувачів. Компанія з Купертіно рекомендує робити перерву в роботі з гарнітурою кожні 20-30 хвилин протягом періоду акліматизації, а також припинити використання гарнітури, якщо ви відчуваєте нездужання.

Apple не рекомендує продовжувати користуватися пристроєм людям, які відчувають перенапруження очей, головний або інший біль.

Джерело MacRumors

Не пропустіть