Власники Samsung Galaxy S24 Ultra скаржаться на неприємний запах від S Pen

Galaxy S24 Ultra від Samsung пропонує всі найновіші функції, які можна очікувати від смартфона 2024 року. Однак він привертає увагу через незвичну проблему: стилус S Pen має неприємний запах горілого пластику.

Дискусія навколо цієї несподіваної примхи почалася на Reddit, де користувач LatifYil зазначив у дописі, що S Pen на його Samsung Galaxy S24 Ultra “абсолютно смердить”. Коментарі швидко посипалися, і багато хто підтвердив цю проблему.

Why does my s pen smell so bad?
byu/LatifYil insamsung

Деякі коментарі додали нотку гумору до дискусії, а один користувач кумедно заявив: “Можу підтвердити, що це смердючий боїнг”. Інші описали запах як “горілий пластик”, а дехто навіть порівняв його з виразним запахом “кібертранспорту”.

Деякі користувачі припустили, що запах на S-Pen може бути пов’язаний з можливим хімічним покриттям. Однак модератор форуму спільноти Samsung в ЄС надав більш приземлене пояснення.

Очевидно, близькість S Pen до внутрішніх компонентів призводить до його нагрівання під час зберігання. Це, в свою чергу, призводить до появи запаху “гарячого пластику”, схожого на запах автомобіля, який побував на сонці, каже модератор.

Цікаво, що цей запах характерний не лише для моделі S24 Ultra. Попередні покоління, такі як Galaxy S23 Ultra і S22 Ultra, також демонструють цю особливість, як повідомляє 9to5Google.

Зацікавлені цією проблемою перевірили також Galaxy S22 Ultra, і виявилося, що у пера S Pen був слабкий запах. Однак він був не таким сильним, як описано.

Дивно, але у звіті 9to5Google підкреслюється, що старіший стилус Note S20 Ultra не мав запаху. Це могло бути пов’язано з його глянцевим покриттям порівняно з прогумованим покриттям нових моделей.

Джерело GIZMOCHINA

Не пропустіть