Власники Samsung Galaxy S22 можуть отримати доступ до функцій Galaxy AI

Samsung представила низку функцій штучного інтелекту на смартфонах серії Galaxy S24 в рамках пакета Galaxy AI. Ці функції також будуть включені в оновлення One UI 6.1 для власників серій Galaxy S23, Galaxy S23 FE, Fold 5, Flip 5 і Tab S9.

Але ходили чутки, що серія Galaxy S22, флагманська лінійка Samsung 2022 року, не отримає це оновлення ШІ. Однак нещодавні заяви керівництва Samsung свідчать про те, що для сімейства S22 все ще може бути надія.

ТМ Ро, президент мобільного підрозділу Samsung, під час загальних зборів акціонерів зазначив, що компанія активно вивчає способи перенесення Galaxy AI на старіші пристрої.

Проблема, схоже, полягає в тому, що, хоча деякі функції Galaxy AI залежать від хмарної обробки, інші покладаються на обробку на пристрої. І серія Galaxy S22 може не мати необхідних апаратних можливостей для підтримки цих функцій штучного інтелекту.

Однак, незважаючи на те, що S23 FE використовує ті ж самі чипсети, що і S22, очікується, що він отримає функції Galaxy AI з оновленням One Ui 6.1. Отже, чипсет не повинен бути проблемою для серії Galaxy S22, хоча Ро не став заглиблюватися в деталі.

Проте Ро підкреслив, що подолання цих обмежень вимагатиме “багато зусиль”, але Samsung готова інвестувати ресурси, щоб це сталося.

Чи отримає серія Galaxy S22 ці функції штучного інтелекту, поки що невідомо. Але те, що Samsung не відмовляється від цієї надії, безумовно, багатообіцяюче.

Ще однією цікавою подією стало те, що ТМ Ро також підтвердив, що Samsung працює над інноваційними складними та рухомими пристроями.

Заяви Ро свідчать про те, що Samsung оцінює комерційну життєздатність таких формфакторів і працює над отриманням необхідних патентів для їх розвитку.

Джерело GIZMOCHINA

Не пропустіть