Власники Samsung Galaxy масово скаржаться на появу зеленої лінії на екрані: як реагує компанія

Як повідомляється, компанія Samsung India пропонує безплатну одноразову заміну екрана користувачам деяких телефонів Galaxy, у яких виникла проблема з зеленою лінією.

Останнім часом почастішали повідомлення про появу зеленої лінії на екранах телефонів Samsung. Однак це не нова проблема: на Reddit є скарги, які датуються минулим роком. Зовсім недавно користувачі серії Galaxy S21 повідомляли про появу зеленої лінії на своїх пристроях після оновлення програмного забезпечення.

Схоже, Samsung звернув увагу на цю проблему, принаймні в одній країні. В Індії Samsung пропонує безплатну заміну дисплея для телефонів Galaxy S20, Galaxy S21, Galaxy Note 20 і Galaxy S22, на яких виникла проблема з зеленою лінією. Однак політика Samsung щодо заміни дисплеїв поширюється лише на ці пристрої, якщо вони були придбані протягом останніх трьох років.

Хоча постраждалі телефони не обов’язково повинні перебувати на гарантії, щоб отримати безплатну заміну екрана, існує кінцевий термін для звернення за нею. Користувачі з зеленими лініями на своїх телефонах Galaxy мають час до 30 квітня 2024 року, щоб записатися на прийом до сервісного центру Samsung і скористатися пропозицією. Компанія також запропонує безплатну заміну акумулятора разом із новим дисплеєм.

Джерело Android Authoruty

Не пропустіть