Влада США допоможе дрібним операторам позбутися обладнання Huawei і ZTE

FCC підтвердила свою позицію щодо того, що Huawei представляє собою загрозу національній безпеці.

Федеральна комісія із зв’язку зробила ще один крок для того, щоб змусити телекомунікаційних провайдерів видалити устаткування Huawei і ZTE зі своїх мереж. Комісари одноголосно проголосували за створення списку забороненого спорядження.

FCC також офіційно заснувала програму з відшкодування невеликим операторам, які відповідають певним критеріям, витрат на заміну обладнання, яке, як вважається, несе загрозу для національної безпеки. Агентство чекає, коли Конгрес виділить фінансування. За його оцінками, для покриття витрат на відшкодування знадобиться не менше 1,6 мільярда доларів.

Як тільки фінансування буде надано, «оператори, які отримують кошти з Фонду універсального обслуговування (Universal Service Fund, USF) для надання послуг у віддалених районах країни, повинні видалити таке обладнання або сервіси зі своїх мереж і належним чином його утилізувати».

Агентство заявило, що ці заходи спрямовані на забезпечення дотримання Закону про безпечні і надійні мережі зв’язку від 2019 року (Secure and Trusted Communications Networks Act), який набув чинності в березні цього року.

У минулому році FCC заявила, що провайдери не можуть використовувати субсидії для купівлі обладнання Huawei або ZTE. У четвер агентство відхилило запит Huawei переглянути визначення компанії як загрози національній безпеці.

Джерело engadget

Не пропустіть