Влада США дала Huawei ще 90 днів для завершення робіт з американськими компаніями

Влада США в черговий раз пішли на поступки і погодилися відкласти заборону на ведення бізнесу з Huawei ще на 90 днів. Рішення прийнято для запобігання збоїв в роботі телекомунікаційних компаній при відмові від обладнання китайського виробника.

У міністерстві торгівлі США визнали, що американським компаніям буде потрібно більше часу для перемикання на нове обладнання, ніж очікувалося. Ліцензія Huawei продовжена з 19 серпня на 90 наступних календарних днів:

«Деякі компанії залежать від Huawei, тому ми даємо їм трохи більше часу, щоб пристосуватися до нових умов. Ми як і раніше закликаємо споживачів відмовитися від продуктів Huawei».

Також, за даними Reuters, вчора влада Штатів додали в список заборонених ще 46 дочірніх брендів Huawei, збільшивши його розмір до більш ніж 100 компаній. Це, зрозуміло, додатково ускладнює подальше ведення бізнесу Huawei в країні.

Мережеве обладнання Huawei стало доступним варіантом для невеликих телекомунікаційних компаній. Тепер, коли влада США внесла китайського гіганта в чорний список, їм доведеться звикати до підвищених витрат: нові рішення від місцевих виробників будуть відчутно дорожчими.

Міністерство торгівлі Штатів внесло Huawei в чорний список в травні, заборонивши їй і американським компаніям продавати один одному обладнання і ПЗ без спеціального дозволу уряду США. На прохання головних IT-представників країни, влада США видала Huawei тимчасову ліцензію на роботу в країні до 19 серпня 2019 року.


Не пропустіть