vivo X100 Ultra буде професійною камерою, яка зможе здійснювати дзвінки – каже керівник компанії

vivo X100 Pro вже є чудовим камерофоном, одним з найкращих, випущених за останні кілька місяців. Але китайській компанії цього недостатньо – вона хоче розширити горизонти ще більше. І, власне, за словами віцепрезидента з продуктів Хуана Тао, vivo наразі працює над новим смартфоном, який буде “професійною камерою, що вміє здійснювати дзвінки” (цитата машинного перекладу з китайської).

Цей пристрій, швидше за все, називатиметься X100 Ultra, і про нього багато говорять на Weibo в ці дні під кодовою назвою Thanos.

Керівник vivo вийшов у китайську соціальну мережу, щоб подякувати людям за величезний інтерес до майбутнього смартфону й оголосити, що X100 Ultra з’явиться в найближчому майбутньому. Подейкують, що вже наступного місяця.

Якщо ідея дійсно полягає у створенні “професійної камери” з підключеним до неї смартфоном, то ми заінтриговані й з нетерпінням чекаємо можливості побачити його особисто і протестувати. vivo вже довела, що має досвід створення видатних камер, і якщо це буде вершиною того, що компанія може досягти, то ми всі за.

За чутками, X100 Ultra отримає дисплей Quad HD+ E7 AMOLED з частотою оновлення 120 Гц, чипсет Snapdragon 8 Gen 3, основну камеру на 50 Мп з сенсором Sony Lytia LYT-900, а також надширококутну телефотокамеру та додаткову перископну телефотокамеру на 200 Мп з еквівалентною фокусною відстанню 100 мм для 4,3-кратного оптичного та 200-кратного цифрового зуму. Телефон-камера також має підтримувати супутниковий зв’язок.

Джерело GSMArena

Не пропустіть