Vivo створила перші окуляри віртульної реальності

Vivo AR Glass можна використовувати для ігор, перегляду 3D-відео або для роботи з офісними додатками. Підтримується голосове управління

Компанія Vivo провела захід в рамках виставки MWC Shanghai 2019, на якому зробила кілька вельми значущих анонсів. Крім фірмової технології надшвидкої зарядки потужністю 120 Вт і смартфона iQOO з підтримкою стільникового зв’язку п’ятого покоління, Vivo показала компактну гарнітуру доповненої реальності, виконану у форм-факторі окулярів.

Варто відразу зазначити, що Vivo AR Glass – це поки прототип, що працює тільки зі смартфоном iQOO, про підтримку інших пристроїв під час презентації не сказали. Гаджет оснащений двома прозорими дисплеями з роздільною здатністю 1280 × 720 пікселів кожен і датчиками, які відстежують переміщення по шести осях (6DoF). Крім того, заявлені три камери, два датчика глибини і один RGB-датчик. Окуляри підключаються до смартфона за допомогою кабелю USB-C.

Компанія стверджує, що у AR-гарнітури є п’ять варіантів застосування. Це ігри, офісні додатки, 3D-відео, розпізнавання різних об’єктів і осіб. У рекламному ролику виробник продемонстрував, як користувачі в окулярах грають в ігри за обіднім столом, дізнаються інформацію про людину і сидять на дивані в оточенні віртуальних медуз. Для взаємодії з пристроєм вони можуть керувати очима (цей спосіб на поточний момент працює повільно), використовувати смартфон для набору тексту або голосове управління за допомогою персонального помічника Jovi.


Не пропустіть