ViewSonic представляє масивні 760-дюймові LED-дисплеї з можливістю налаштування

ViewSonic, відомий постачальник рішень для дисплеїв, випустив інноваційну серію LDC – світлодіодні дисплеї “Все в одному”, що налаштовуються. На відміну від традиційних світлодіодних відеостін або стандартних світлодіодних дисплеїв “все в одному”, серія LDC пропонує неперевершену гнучкість у розмірах, співвідношенні сторін та загальній конфігурації.

Адаптивність націлена на безпроблемну установку в різних комерційних, ділових і громадських приміщеннях.

Серія LDC дозволяє користувачам створювати дисплеї з різними співвідношеннями сторін і розмірами. Наприклад, можна зібрати 414-дюймовий дисплей зі співвідношенням сторін 21:9 або 378-дюймовий дисплей зі співвідношенням сторін 16:9.

Примітно, що один пристрій може досягати 760 дюймів, а ще більших розмірів можна досягти, об’єднавши кілька пристроїв. Інсталяції можуть варіюватися від відеостін заввишки у два поверхи до візуально вражаючих пласких дисплеїв у формі арки.

Дисплеї також мають модульну конструкцію, що дозволяє їм входити в стандартні ліфти для полегшення транспортування. Цей акцент на простоті використання ще більше посилюється функцією обслуговування з фронтальної сторони, що зводить до мінімуму час простою під час технічного обслуговування.

Крім того, в дисплеях серії LDC компанія ViewSonic застосувала технологію Glue-on-Board (GOB), що робить їх більш стійкими до ударів, пилу та вологи, забезпечуючи надійну роботу в умовах підвищеної завантаженості.

Дисплей має тонкий 31-міліметровий корпус і 6-міліметрову рамку, що надає йому елегантного вигляду. Він постачається зі знімним блоком керування, який можна розмістити на відстані до 10 метрів і який підтримує дистанційне керування.

Viewsonic планує використовувати дисплеї серії LDC в таких місцях, як цифрові вивіски в торгових центрах, фони в автосалонах, дисплеї, що привертають увагу на вході, або великі дисплеї 21:9, оптимізовані для проведення гібридних нарад.

Серія LDC також оснащена централізованим управлінням через локальну мережу, що дозволяє ІТ-адміністраторам здійснювати віддалений моніторинг та усунення несправностей. Крім того, вони сумісні зі сторонніми системами керування пристроями для одночасного керування кількома дисплеями у великих комерційних або бізнес-інсталяціях.

Джерело GIZMOCHINA

Не пропустіть