Відтепер Microsoft вставлятиме рекламу в меню “Пуск” на Windows 11

Реклама в Windows не є чимось новим, але тепер Microsoft починає розміщувати рекламу в меню “Пуск” Windows 11.

В останніх інсайдерських збірках Windows 11 користувачі почнуть бачити рекламу, замасковану під “рекомендації”, поряд з нещодавно встановленими програмами.

Наразі в меню “Пуск” корпорація Майкрософт показує “Закріплені” програми над рядом “Рекомендацій”. Ці рекомендації, як правило, включають нещодавно використані файли або програми, а також те, що ви нещодавно встановили, а також “підказки” щодо нових функцій.

Однак тепер вони включатимуть рекомендації з Microsoft Store, які виглядають як реклама. Навіть якщо розробники програм не платять за них, Microsoft отримує частку від програм, розповсюджених через магазин, тож це все одно фактично реклама.

Microsoft пояснює це у своєму дописі:

Спираючись на нещодавні вдосконалення, такі як групування нещодавно встановлених програм і відображення програм, які ви часто використовуєте, ми тепер випробовуємо рекомендації, які допоможуть вам знайти чудові програми з Microsoft Store у розділі “Рекомендовані” в меню “Пуск”. Ця функція з’явиться лише для інсайдерів Windows у бета-каналі в США та не поширюватиметься на комерційні пристрої (пристрої, якими керують організації). Це можна вимкнути, перейшовши в “Налаштування” > “Персоналізація” > “Пуск” і вимкнувши перемикач “Показувати рекомендації для порад, рекламних пропозицій програм тощо”. Нагадуємо, що ми регулярно випробовуємо нові функції та концепції, які, можливо, ніколи не будуть випущені для інсайдерів Windows, щоб отримати зворотній зв’язок. Якщо ви побачите цю функцію в меню “Пуск”, повідомте нам, що ви про неї думаєте. Спочатку ми почнемо впроваджувати цю функцію для невеликої групи інсайдерів у Бета-каналі.

Примітно, що деякі користувачі вже бачать цю рекламу на своєму пристрої, оскільки один користувач у Twitter/X вже поділився тим, як вона виглядає.

На щастя, її досить легко вимкнути через “Налаштування” > “Персоналізація” > Почніть з вимкнення опції “Показувати рекомендації для підказок, ярликів, новинних додатків тощо”.

Джерело 9to5google

Не пропустіть